Новини
Анонси
Біла Церква

У Білій Церкві відбудеться традиційний велопробіг «ВелоБеЦик-2020»


У суботу, 25 липня, у Білій Церкві вже втретє відбудеться велопробіг «ВелоБеЦик-2020», участь у якому може взяти кожен охочий.

Фото: pixabay.com

Про це повідомила молодіжна громадська організація «Об’єднання регіонального розвитку», яка є організатором велопробігу.

Цього року на велопробігу буде дві локації для старту. Перша колона велосипедистів традиційно розпочне рухатися від парковки ТЦ «Епіцентр» (вул. Леваневського, 83) до дендрологічного парку «Олександрія» (автомобільна стоянка навпроти готелю «Рось»). Там до основної маси учасників приєднається друга колона, після цього всі разом вирушать до стадіону в мікрорайоні Гайок, де відбудуться спортивні змагання для дітей, а згодом – урочисте закриття марафону та вручення цінних призів.

Реєстрація учасників велопробігу поблизу «Епіцентру» та «Олександрії» розпочнеться о 13:30. Старт від «Епіцентру» - о 14 годині.

У велопробігу можуть взяти участь навіть діти, але організатори закликають батьків екіпірувати дітей у шоломи, наколінники та налокітники задля їхньої безпеки. Обов’язкова вимога до всіх учасників велопробігу – наявність захисної маски.

Тут можна зареєструватись на велопробіг «ВелоБеЦик-2020».

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про веломарафон "Білоцерківський стандарт", який відбувся у Білій Церкві минулого року.