У Білій Церкві чоловік переслідував ялинкового браконьєра
Небайдужий громадянин побачив, як невідомий чоловік ймовірно нелегально зрубав три сосни.Подія сталася вчора, 27 грудня близько 16-ї години.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/134099099_1978705142303069_7155264482990670010_n.jpg)
Після цього добросовісний містянин почав переслідувати злочинця та під час руху викликав патрульинх.
Про це повідомила поліція Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/133807428_1978705192303064_7131346264219158285_n.jpg)
Прибувши на місце виклику, поліцейські зустрілись із заявником. Довго не розповідаючи, він вказав напрямок руху ймовірного правопорушника.Патрульні, разом із небайдужим громадянином, оглянули прилеглу територію та знайшли 29-річного білоцерківця, який, ймовірно, незаконно зрубав 3 ялинки.
«Погляд» пиcав, що на ялинкових ринках Обухівщині вилучили незаконно зрубані дерева
Раніше «Погляд» повідомляв про те, як обрати новорічну ялинку.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.