Новини
Культура
Новини світу
За кордоном

У Берліні відкрили мурал українського художника "Квітка демократії"

Він присвячений фундаментальним правам Європи та демократії загалом.

У Берліні відкрили мурал українського художника
Фото: Український Інститут

У Берліні відкрили мурал "Квітка демократії". Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці Український Інститут у понеділок, 7 листопада.

Арт-об‘єкт у центрі Європи створили український художник Андрій Кальков і німецький ілюстратор Денніс Шустер (DXTR).

Мурал присвячений фундаментальним правам Європи та демократії загалом. У центрі арт-об‘єкту – абстракний соняшник.

"Мені хотілося створити щось позитивне та прекрасне, тому я вирішив використати квітку як головний акцент у роботі. Квітка як символ краси життя взагалі. Водночас квітка є чимось цінним і крихким і потребує захисту", –

німецький ілюстратор Денніс Шустер

У Берліні відкрили мурал українського художника
Фото: Український Інститут

Мурал є частиною арт-проекту THE WALL, створеного Українським інститутом та агенцією Port. за підтримки Міністерства закордонних справ України та Посольства України у ФРН.

Варто зауважити, що заворожуючі та неординарні малюнки художника Андрія Калькова прикрашають низку стін у різних українських містах. Митець творить "геометричні" малюнки у стилі оп-арт.

Нагадаємо, в жовтні в Гостомелі створили мурал, присвячений літаку "Мрія". А в серпні повідомлялося, що в Мощуні, що на Бучанщині, створили мурал-оберіг. А в Фастові з’явився мурал "Україна 24/7".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.