Новини
Україна
Новини Київської області
Баришівка та Березань

У Березані планують побудувати склозавод

Це дозволить створити близько 400 робочих місць.

У Березані планують побудувати склозавод - зображення

У Березані мають намір побудувати склозавод. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, який сьогодні, 25 чеврня, оглянув територію, де планується  будівництво цього нового підприємства в регіоні.

"Надважливим фактором функціонування економіки регіону є розвиток та підтримка місцевого підприємництва, зокрема в населених пунктах Київщини. Будемо спільно працювати, аби запустити виробництво", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Також стало відомо, що наразі вже визначена площа під забудову заводських приміщень та триває узгодження юридичних питань. Зазначається, що в перспективі, на заводі буде створено близько 400 робочих місць.

Нагадаємо, в Україні відновили програму оренди державного майна. Зокрема, стало відомо, які площі доступні для оренди на Київщині.

До слова, Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.