У Баришівській ОТГ з'явився «Поліцейський офіцер громади»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/669.jpg)
5 лютого Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко підписав меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Київській області та Баришівською ОТГ.
Новий поліцейський офіцер громади, в першу чергу, має бути її частиною і жити на території обслуговування, знати місцевих мешканців та дослухатися до їх проблем.
Поліцейський офіцер громади не муніципальний поліцейський. Він залишається у складі місцевого органу поліції, який контролює законність прийнятих рішень.
Водночас, він буде підзвітний громаді щодо забезпечення її безпеки.