Новини
Україна
За кордоном

Три лоукостери поновлюють авіарейси з України


Наприкінці травня – на початку червня цього року відновлять польоти три європейські авіакомпанії: Czech Airlines, Wizz Аir, Lufthansa. Про це вони заявили своїх офіційних сайтах.

Так, чеська авіакомпанія Czech Airlines планує відновити рейси з України з 24 травня. Із Києва буде по сім рейсів на тиждень, з Одеси – по три. Авіаквитки на червень і інші дати в різних напрямках можна бронювати вже зараз. У разі зміни розкладу рейсів компанія своєчасно проінформує пасажирів про зміни. Наразі відомо, що з України можна буде полетіти в Прагу (Чехія), починаючи з 24 травня, коли закінчиться дія карантину, встановленого Урядом України.

Польоти між столицями відбуватимуться сім разів на тиждень. Вартість квитка починається від 2,6 тисячі гривень. Рейси Прага – Одеса планують перезапустити з 25 травня. Вартість квитків – від 2,8 тисячі гривень. Також компанія має намір 18 травня запустити польоти з Праги в Амстердам, Франкфурт, Париж, Стокгольм, а з 25 травня до Бухаресту.

Згідно з правилами обслуговування, перед посадкою в літак і протягом усього польоту всі пасажири, крім дітей у віці до 2 років, повинні носити засоби захисту для рота і носа (допускаються саморобні бавовняні маски або хустки).

Угорська компанія Wizz Аir готується до польотів з 23 травня. На борту літаків Wizz Air пасажири і екіпаж зобов'язані носити маски, щоб гарантувати максимальний захист.

Наразі відкрито бронювання квитки на рейси з Києва, Запоріжжя, Львова, Одеси і Харкова. «Ми дозволили безконтактну оплату і збільшили її ліміт до 25 євро, щоб ви могли харчуватися і робити покупки на борту, не хвилюючись. Наш журнал на короткій перерві, тому буде недоступний на борту. Радимо завантажити останнє меню з програми WIZZ перед польотом. Якщо ви плануєте подорожувати цього літа, проте не знаєте, чи дозволять це обмеження, радимо придбати WIZZ Flex при бронюванні. Завдяки цьому ви зможете змінити свій рейс онлайн до поїздки без штрафу за зміну бронювання, якщо передумаєте, або отримаєте відшкодування у вигляді кредиту WIZZ на баланс свого аккаунта WIZZ», – йдеться на сайті лоукостера. Нині відомо, що можна буде полетіти до Відня (Австрія).

А ось німецька авіакомпанія Lufthansa буде відновлювати рейси з України лише з 1 червня. Вже зараз можна забронювати рейс з Києва до Берліну (Німеччина).

Також відомо, що авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) планує рейси в Нью-Йорк (США) з 23 травня. З Києва також можна буде злітати в Берлін, Лондон і Тель-Авів.