Святослав Вакарчук долучився до лав тероборони Львівщини
![Святослав Вакарчук долучився до лав тероборони Львівщини Святослав Вакарчук долучився до лав тероборони Львівщини - зображення](/storage/resized/lg/news/95c19a16-e734-4b1b-b6ed-c01e2930c9aa/екууу.jpg)
Про це повідомив у телеграм-каналі керівник Львівської ОДА Максим Козицький.
"Офіцер запасу, музикант та лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук долучився до лав територіальної оборони Львівщини. Закликаємо всіх небайдужих теж долучатись до захисту Вітчизни!", – зазначається в повідомленні.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.