Стрілянина у Вишгороді: поліцейські встановлюють обставини
Ввечері 5 липня у місті Вишгород, перед адміністративною будівлею чоловік здійснив постріли із предмету схожого на зброю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/07/WhatsApp-Image-2021-07-05-at-17.51.28.jpeg)
Як повідомляє Національна поліція у м. Києві, правопорушник також при собі мав саморобну холодну зброю у вигляді короткого меча. На місці події працювала слідчо-оперативна група. Чоловіка затримано. Встановлюються всі обставини події. Інформації про постраждалих не має.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/07/WhatsApp-Image-2021-07-05-at-17.55.44-1.jpeg)
За даним фактом поліція Вишгородського районного управління поліції відкрила кримінальне провадження. У подальшому поліція надасть правову оцінку кожному з учасників події.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.