Новини
Культура
Київщина-суспільство
Київ

Столичний музей просто неба розпродає скот: кияни занепокоєні станом тварин


Народознавчий музей «Мамаєва Слобода», що розташований просто неба у Солом’янському районі столиці, розпродає частину рідкісної великої рогатої худоби.

Фото музею «Мамаєва Слобода»

Інформація про це з’явилася на сторінці Козацького селища " Мамаєва Слобода". Аргументуючи скрутним становищем з причин низької відвідуваності закладу, Музей шукає нових власників своїм тваринам.

 Разом з тим, у столичних публіках вибухнув скандал щодо поганого стану кількох коней «Мамаєвої Слободи». На фото тварини виглядають виснаженими, від недоїдання у них стирчать ребра.

фото dtp.kiev.ua

 «На цій стайні залишилося ще 4 коней, чистокровні араби. Чи є хтось, хто може підказати куди звернутися ???? На територію нас не пустять і викличуть поліцію, як зазвичай», - повідомили небайдужі кияни у пабліку dtp.kiev.ua.

фото dtp.kiev.ua

Новина щодо голодних коней у столичному музеї викликала чималий резонанс у мережі. Учасники пабліку писали власне ставлення до цієї події. Дехто публікував коментарі людей, що називали себе власниками голодної тварини на фото. Виявляється, кінь виснажений з причин хвороби, а не голоду.

 Небайдужі активісти пообіцяли, що розбиратися у ситуації щодо стану тварин, приїде президент Асоціації кінного спорту України.

Поки жодної інформації щодо вирішення ситуації з кіньми у «Мамаєвій Слободі» на сторінці президента Асоціації кінного спорту України Андрія Білого не опубліковано. Журналісти «Погляду» слідкуватимуть за розвитком подій по цій темі.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, як на Обухівщині колишній заміський комплекс перетворився на “тваринний концтабір”.

Читайте також по те, як українські коні Пржевальського «побували» на Марсі. Космічними світлинами коней Пржевальського поділилися на Facebook-сторінці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.