Бровари

"Срібний" чемпіонат Європи для броварчанина

В Люксембурзі, в місті Хамм, завершився чемпіонат Європи з жиму лежачи. До національної збірної України увійшли 17 наших атлетів, які вибороли 14 медалей: 8 золотих, 4 срібні та 2 бронзові. Українські спортсмени в черговий раз довели, що вони найсильніші. Першими це зробили юніори у чоловічому заліку. 4 золотих, 1 срібна та 1 бронзова нагороди дозволили чоловічій юніорській збірній завоювати перше командне місце. Нікіта Жуковський з Броварів, який тренується у київського пауерліфтера Віктора Налейкіна, у категорії до 105 кг лише за власною вагою поступився супернику, посівши другу сходинку з результатом 290 кг. Також мешканець Броварів став третім у абсолютній категорії. Інформація відділу молоді та спорту Броварської міської ради