"Сокіл" з Михайлівки-Рубежівки - володар Кубка Київщини (ВІДЕО)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/118067826_1754665798020206_2650631959666880814_n.jpg)
Футбольний колектив "Сокіл" з Києво-Святошинського району вдруге поспіль та втретє загалом стає володарем Кубка Київщини.
24 серпня у Бучі на стадіоні "Ювілейний" відбувся фінальний матч Кубка Київської області між "Соколом" з Михайлівки-Рубежівки та броварським "Беркутом-Легіоном".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/118195531_1754666434686809_975888350239879792_n.jpg)
"СОКІЛ" (Михайлівка-Рубежівка) — "БЕРКУТ-ЛЕГІОН" (Бровари) — 1:0
Гол: Коба, 69.
Нереалізований пенальті: Васильєв (Сокіл, 65).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/118067122_1754665901353529_6422870649183778229_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/118276379_1754683851351734_7741863185245106923_n.jpg)
Раніше "Погляд" писав, що броварський “Беркут-Легіон” та “Сокіл” з Михайлівки-Рубежівки стали фіналістами Кубка Київщини. Тоді обидва півфінальні поєдинки завершилися внічию і переможців довелося визначати в серії післяматчевих пенальті.
Фото зі сторінки КОАФ