#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Повітря
Київ

Сьогодні у Києві знову підвищився рівень забруднення повітря

07.04.2020 Бобрик Юлія 0

Станом на 7 квітня рівень забруднення повітря в більшості районів столиці перевищує безпечні норми, однак смогу в місті немає.

Нагадаємо, на вихідних згідно з онлайн-сервісами моніторингу якості повітря, в Києві показники забруднення повітря значно перевищили безпечні норми. Після чого в ДСНС попередили, що забруднення повітря в столиці пройде через кілька днів.

Наразі ж маємо наступну картину. За даними SaveEcoBot, в районах Києва наступні показники: на Подолі – 135, на Оболоні – 158, Рісанівка – 153, Харківський масив – 162, Центр – 89, Софіївська Борщагівка – 63. Варто зазначити, що норма індексу якості повітря вважається в межах 0-50 пунктів.

У передмісті ситуація не набагато краща: у Приірпінні зафіксовано 158 пунктів, в Борисполі – 141, у Вишневому – 75, у Боярці – 55, у Броварах – 114.

За словами фахівців, така ситуація в столичному регіоні пов'язана із високим тиском та з антициклонічним характером погоди.