#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь
Немішаєве
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Шість років вічності: у Немішаєвому вшанували пам'ять учасника АТО Миколи Личака

28.07.2020 Погляд

27 липня виповнилося шість років відтоді як у вирій вічності відлетів житель Ірпеня Микола Личак. Мужнього Героя забрала російсько-українська війна, що й досі точиться на Сході нашої країни.

Воїн загинув у 2014-му поблизу м. Лутугине (Луганщина), де тривав важкий бій. Пліч-о-пліч з ним тоді були земляки Олександр Давидчук та Олександр Ніколаєць.

Того ж дня перший з них назавжди залишився на полі брані, а другий – отримав тяжкі поранення (прикро, але пішов із життя у 2020 році на мирній землі, сьогодні він би святкував 51-й день свого народження).

Микола Личак пройшов горнило Афганської війни, брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, свого часу працював у міліції, Головному управлінні охорони Президента України.

Набутий досвід, зокрема й бойовий, він вирішив використати на окупованому ворогом Сході України.

Волонтерська поїздка до земляків стала вирішальною у прийнятті рішення – залишитися добровольцем в «Айдарі», щоб захищати свою країну.

Похоронили Миколу Личака на кладовищі в Немішаєвому (Бородянський район), звідки він родом. Рідні та побратими бережуть пам'ять про мужнього воїна.

Фото зі сторінки Ігоря Панасюка у мережі Фейсбук