Шість років вічності: у Немішаєвому вшанували пам'ять учасника АТО Миколи Личака
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Lychak-6-rovovyny.jpg)
27 липня виповнилося шість років відтоді як у вирій вічності відлетів житель Ірпеня Микола Личак. Мужнього Героя забрала російсько-українська війна, що й досі точиться на Сході нашої країни.
Воїн загинув у 2014-му поблизу м. Лутугине (Луганщина), де тривав важкий бій. Пліч-о-пліч з ним тоді були земляки Олександр Давидчук та Олександр Ніколаєць.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Lychak-6-rovovyny-1.jpg)
Того ж дня перший з них назавжди залишився на полі брані, а другий – отримав тяжкі поранення (прикро, але пішов із життя у 2020 році на мирній землі, сьогодні він би святкував 51-й день свого народження).
Микола Личак пройшов горнило Афганської війни, брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, свого часу працював у міліції, Головному управлінні охорони Президента України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Lychak-syg.jpg)
Набутий досвід, зокрема й бойовий, він вирішив використати на окупованому ворогом Сході України.
Волонтерська поїздка до земляків стала вирішальною у прийнятті рішення – залишитися добровольцем в «Айдарі», щоб захищати свою країну.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Lychak-6-rovovyny-2.jpg)
Похоронили Миколу Личака на кладовищі в Немішаєвому (Бородянський район), звідки він родом. Рідні та побратими бережуть пам'ять про мужнього воїна.
Фото зі сторінки Ігоря Панасюка у мережі Фейсбук