Ще один Горобець: на 95 окрузі побільшало клонів
Тенденція до збільшення кількості двійників кандидатів перед прийдешніми виборами охопила чимало областей і Київщина одна з них. До волевиявлення лишився майже тиждень, а на 95-му окрузі, куди входить місто Ірпінь та велика частина Києво-Святошинського району, з’явився клон кандидата від "Слуги народу" Олександра Горобця – Дмитро Горобець.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66420975_894365094248969_2696893644006227968_n.jpg)
Інформацію про те, що на окрузі №95 з’явився ще один кандидат із прізвищем Горобець, виклали в одній з соціальних мереж.