Новини
Війна з Росією

Ще одна "народна" пташка працює на одній з найгарячіших ділянок фронту: триває збір на автомобіль

03.10.2022
Вона вже використовується з максимальною ефективністю. Наразі ж для ефективного виконання специфічних завдань триває збір на надійний та швидкий, компактний, але вмісткий бус-всюдихід.

Ще одна

Ще одна "народна" пташка працює на одній з найгарячіших ділянок фронту. Про це повідомив у Facebook Vadim Savvon із бригади швидкого реагування Національної гвардії України.

"Ми до травня гуртом збирали на оцю пташку. З п'ятого числа того місяця, коли вона була проплачена, потягнулися довгі дні, тижні, місяці очікування бажаного, необхідного роботи комплексу, з невеликою перервою на обов'язкове навчання пілотів.

Тепер доповідаю, що вона вже місяць, як успішно працює на одному з самих гарячих відтинків фронту нашої Визвольної війни.

З перших же польотів, які обов'язково повинні були бути тренувальними-але не склалося-вони з першого вильоту стали бойовими, результативними і по ним одразу полетіли гостинці воріженькам!

Запевняю Вас, літачок використовується з максимальною ефективністю і наш екіпаж гідно вносить свій скромний вклад в позитивну динаміку зрушень в нашому секторі." –

Бригада швидкого реагування Національної гвардії України, Vadim Savvon

За його словами, також вдалося "придбати дуже багато необхідного і не тільки в наш підрозділ". Проте у військових з'явилася ще одна вкрай важлива потреба для "роботи в полях".

"Для ефективного виконання наших специфічних завдань нам потрібен надійний та швидкий, компактний але вмісткий бус-всюдихід. Пошуки в інтернеті фокусували нам ціну більше 50 тис.євро. Непідйомна сума. Завдяки друзям, після місяця пошуків ось нарешті він знайдений, в п'ять разів дешевший, але все одно сумма серйозна, нам не вистачає коштів.

Не зважаючи на безпрецедентну зайнятість в стінах ВРУ і на обпечених війною просторах виборчого округу, одразу, тільки про нашу потребу почула дійсний народний депутат  Ольга Василевська-Смаглюк, протягом буквально години організувала збір необхідної суми", –

Бригада швидкого реагування Національної гвардії України, Vadim Savvon

Всіх охочих зробити свій внесок у наближення спільної перемоги просять долучитися до збору.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.