#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна-суспільство
Війна з Росією

Сергій Кривуля (Кардан) воїн, який загинув зі зброєю в руках на бойовій позиції у Сіверськодонецьку

22.06.2022
Сергій Кривуля (Кардан) був командиром відділення під час боїв за Ірпінь та Гостомель. Воїн, який загинув зі зброєю в руках на бойовій позиції у Сіверськодонецьку.

Сергій Кривуля (Кардан) воїн, який загинув зі зброєю в руках на бойовій позиції у Сіверськодонецьку - зображення

Сергій Кривуля (Кардан) був командир нашого відділення під час боїв за Ірпінь та Гостомель.

Невимовно складно писати «був»…коли ще на початку червня ти передавав через нього смаколики хлопцям та цигарки, розпитував, як там хто і що відбувається у найглибшому пеклі війни.

Він був справжнім Лицарем та Людиною. Ніколи не дозволяв собі піднімати голос, загалом будь-який прояв зверхності.

Завжди розказував, пояснював і допомогав своїм солдатам, які на 90% складу ще вчора були звичайними цивільними…ходив разом зі всіма на чергування.

Він був нам за наставника, друга і командира разом. Здавалось, що будь-яка техніка і зброя в його руках оживала, починала працювати і відкликалась на дотики його рук.

Вперше Він зіткнувся з рашистами ще у 2014-му році на Луганщині. Воював у складі Дозору, загалом 9 років служив у складі ДПСУ.

Знав практично увесь кордон України. Із захватом розказував, що його побратими з прикордонників пройшли спеціальне навчання і стали справжньою смертельною невідворотністю для окупантів.

Я спитав колись, в кінці березня, чому пішов? Відповів - «бо трішки змінились пріоритети, одружився, народилась і є маленька дитина…». Але у долі були свої плани і вийшло, що ненадовго Він позбувся військової справи, і війна забрала у дружини Чоловіка, а у дитини - Батька.

Спочивай, Воїне! Україна та українці продовжать спротив і Перемога буде точно за нами.

Ми прийдемо до тебе та інших побратимів після неї і не один раз, і ніколи не забудемо Ваших подвигів. Герої не вмирають!

Першоджерело за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.