Новини
Васильків
Довкілля
Кримінальні новини

Садизм у дії: на Васильківщині виявлена незаконна притравочна станція (фото +18)

24.06.2020 Надiя Проценко 0

Кілька днів тому поблизу с. Погреби Васильківського району на території мисливських угідь ГО МРК «Васильківщина» фахівцями Державної екологічної інспекції по Києву та області за участі державного мисливцезнавця Васильківського району було виявлено функціонуючу притравочну станцію.

Чоловік, який незаконно збудував виявлену біотехнічну споруду (нору) не надав жодних дозвільних документів чи право власності на цю землю. Натомість він утримував дику тварину в неволі, знущався над нею, натравлюючи собак, про що свідчать численні рани тварини, очевидно, несумісні з життям.

Як повідомив журналісту ІА «Погляд» голова правління ГО МРК «Васильківщина» Руслан Маслівець, жодних погоджуючих документів на ведення мисливського господарства, а саме тренування (притравка)мисливських собак на лиса, борсука чи єнота від користувача цих мисливських угідь, а саме від ГО МРК «Васильківщина» зазначеній особі надано не було.

Крім цього, чоловік самовільно перекрив грунтові дороги загального користування задля недопущення мисливців у мисливські угіддя. А під час виконання обов'язків державними посадовцями поводився зухвало, перешкоджаючи роботі держінсперкторам. Тож на місце правопорушення було викликано наряд поліції. Наразі готуються матеріали для передачі до суду.

«Мета така, щоб за рішенням суду, наприклад, протягом місяця усе обладнання для притравочної станції має бути демонтовано, – зауважує Руслан Маслівець. – Адже воно встановлено там незаконно. Ніяких дозволів чи повноважень, щоб знущатись над тваринами, дана особа не мала. В Україні є мораторій на діяльність притравочних станцій, хоча закону ще немає, але таким знущанням взагалі не місце в сучасній Україні. Це кримінальна справа. Тож закликаємо депутатів підтримати законопроєкт 2232 про заборону притравочних станцій в Україні».

Інформаційна агенція «Погляд» уважно стежитиме за розвитком цієї справи та інформуватиме наших читачів.

Фото з місця події надані UAnimals

Читайте також як у Борисполі садисти познущалися над псом.