Розпочався курс "Storytelling для державного сектору"
Проєкт «Кадровий резерв України» – ініціатива руху «Люди важливі» спрямована на підготовку команди з 1000 професіоналів для реформування законодавчої та виконавчої влади країни. "Кадровий резерв України" наприкінці жовтня у Києві розпочав п'ятитижневий навчальний курс "Storytelling для державного сектору".
Ідея створення проєкту виникла в 2018 році після лекції Максима Нефьодова, який розповів про труднощі, з якими він зіштовхувався на державній службі. Як зазначають організатори, Кадровий Резерв України – це освітній та просвітницький проєкт, покликаний мобілізувати, підготувати і об’єднати тих, хто небайдужий до майбутнього України. До Кадрового Резерву України входять люди, які прийняли усвідомлене рішення брати участь в розбудові держави на різних посадах, мають відповідні компетенції та конкретні цілі щодо внесення свого вкладу у вирішення проблем суспільства.
"Україні потрібні тисячі компетентних молодих людей, які можуть працювати в системі державного управління і проводити необхідні зміни", – зазначила підприємець і координаторка ініціативи Олена Шуляк. За словами Шуляк, чинна система державного управління в Україні довго була "закритим клубом", куди можна було потрапити тільки завдяки корупції або родинним зв'язкам.
Навчання на програмі передбачає акцент на людині та її персональній, політичній і економічній свободі, рівності прав і можливостей, забезпеченні верховенства права та функції держава-сервіс.
Курс “Storytelling для державного сектору” стартував 23 жовтня 2019 року.
Навчання призначені для керівників установ та тих, хто презентує державні організації публічно.
Головне завдання Курсу “Storytelling для державного сектору” — навчити надихаючи розповідати про установу так, щоб виникало бажання приєднатися та стати частиною державної служби України.
Програма Курсу “Storytelling для державного сектору”
Мета: залучення людей на роботу до органів державної влади, підвищення іміджу держслужбовця, посилення бренду державної служби в тому числі за рахунок розвитку особистого бренду керівника.
ПРОГРАМА КУРСУ:
Тема 1. Факторинг історій
- Коротка формула історії бренду
- 4 питання для створення історії
- техніка збору фактів для створення історій брендів
- формула ЛЕВ для створення особистого бренду (особистість, експертність, бачення)
Тема 2. Історія = факти + емоції
- Як зрозуміти, що відчувають інші?
- Карта емпатії здобувачів
- «Мови» претендентів
- Вправи на виявлення якостей учасників, міні-історія про якості по техніці START
- Вправа Квак (які слова використовуються для опису емоцій)
Тема 3. Принципи психології впливу в продажах (по Чалдіні), типи історій
- Особливості вдалих і провальних історій
Тема 4. Робота з запереченнями через історії. Розбір кейсів
- Обробка типових заперечень в комунікації, зворотній зв’язок
Тема 5. «Шлях героя» і особиста історія яка надихає і продає
- Практика. Інші сценарії історій. Створення готової історії кожним конкретним учасником про свою організацію
РЕЗУЛЬТАТ: кожен учасник сформулює історією про свою організацію «привабливого» роботодавця, розумінням та схемою створення історій під будь-які інші завдання і цільові аудиторії.
31 жовтня 2019 року на курсі "Storytelling для державного сектору" тренерки Тетяна Спіріна-Сметана Tatiana Spirina-Smetana та Ірина Клишина Ирина Клишина розповідали про мистецтво презентації державної організації.
Фейсбук-сторінка проєкту Кадровий резерв України
Довідка:
Організатори проекту «Кадровий резерв України» готові вчити та ділитися своїми знаннями з охочими, аби реформувати країну і впроваджувати зміни за різними напрямами і на різних рівнях. «Кадровий резерв України» шукає вмотивованих людей, які прийняли усвідомлене рішення брати участь у розбудові держави на різних посадах та мають цілі щодо внесення свого вкладу у вирішення проблем суспільства.
Сам проєкт «Кадрового резерву України» - це не одноразова активність – це проект, який розрахований на роки з тим, щоби мати можливість поза державними інституціями готувати людей, які прагнуть змінювати країну ідучи у владу.
Учасники руху "Люди важливі" Максим Нефьодов, Олексій Гончарук, Олена Шуляк, Сергій Гусовський та Віктор Андрусів.
Перший етап «Кадрового резерву України» стартував 30 листопада 2018 року з лекції-зустрічі з Максимом Нефьодовим. З того часу проведено 10 зустрічей з досвідченими реформаторами та лідерами думок.