#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь

Розкрито схему підкупу виборців

29.03.2019 новин Погляд

Сайт “Антикор” виклав список учасників “мережі” підкупу виборців в інтересах діючого президента Петра Порошенко. За інформацією журналістів, на чолі схеми - екс- міський голова Володимир Карплюк. В опублікованих документах понад 240 жителів Ірпеня, та розписана піраміда відповідальних за організацію. Майже усі вони мають відношення до Ірпінської міської ради або комунальних підприємств міста.
Начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики Тетяна Ярошенко сказала, що її підлегла .
Богдана Кузьмінська, яка фігурує у списку - не на роботі з поважних причин.
У працівників комунальних підприємств ситуація ж така сама - двері зачинені, на роботі нікого. Вдалося знайти лише директора будинку культури - Зінаїду Петренко. Вона не розуміє чому її ім'я у цьому списку.
Голова Ірпінського осередку ГО “Стоп Корупції” Дмитро Шапочкін вже подав заяву до поліції про вчинення кримінального злочину. За статтею 160 про підкуп виборців.
Дмитро Шапочкін написав звернувся до поліції об 11 годині. По закону порушити кримінальне провадження мають протягом 24 годин після написання заяви.