#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Буча
Війна з Росією

російські окупанти застрелили Навального: історія одного вбивства (ВІДЕО)

22.06.2022
Його прізвище Навальний, проте народився він не під москвою, а в Україні, і до російського опозиціонера Олексія Навального - жодного стосунку не мав.

Його прізвище Навальний, проте народився він не під москвою, а в Україні, і до російського опозиціонера Олексія Навального - жодного стосунку не мав.

Проте, скоріше за все, саме через прізвище його вбили російські солдати. Його знайшли застреленим, а поруч з тілом лежав відкритий паспорт. Історію вбивства мешканця Бучі - дивіться у матеріалі.

64-річна мешканка Бучі Марія розповіла, що добре знала Іллю Навального. Вона бачила, як 12 березня його розстріляли російські солдати.

«Ми ввійшли в наш багатоквартирний будинок, коли Ілля спустився зі сходів. Я йому кажу: "Не виходь, там стрілянина". Але він все одно хотів вийти на вулицю, щоби покурити сигарету. Тоді я продовжувала чути постріли», — зазначила вона.

Коли через годину Марія вийшла з підвалу, то побачила, що Ілля лежить на підлозі. Каже, що окупанти вистрілили йому в голову. Паспорт українця з прізвищем Навальний лежав поруч.

російські окупанти застрелили Навального: історія одного вбивства (ВІДЕО) - зображення

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.