Новини
Баришівка та Березань
Події
Київ

Реперка з Баришівки Alyona Alyona дасть сольний концерт у Києві

02.12.2021
Співачка наробить в столиці «GALAS».

Реперка з Баришівки Alyona Alyona дасть сольний концерт у Києві - зображення

19 грудня в клубі Atlas реперка з Баришівки Alyona Alyona поєднає в одному концерті презентацію альбому «GALAS» разом з акустичним виконанням вже відомих усім хітів.

Створити такий незвичний формат, як зізналася сама співачка на своїй сторінці в Instagram, її надихнули шанувальники, які робили кавери на треки виконавиці під фортепіано, гітару та інші інструменти.

«Живий звук, душевне виконання та новий вайб будуть вперше у такому форматі. Порадую вас не тільки новим звуком та новим виконанням старих треків, але й обіцяю презентувати треки з ЕР, який вийде зовсім скоро».

Alyona Alyona

Реперка з Баришівки Alyona Alyona дасть сольний концерт у Києві - зображення

Альона Савраненко, більш відома як Alyona Alyona, стала популярною на всю Україну після того, як у 2019-му випустила свій дебютний альбом «Пушка». В тому ж році реперка стала найкращою новою виконавицею за версією Anchor award, а наступного року потрапила до рейтингу Forbes. Співачка також відома своєю активної громадянською позицією, вона неодноразово закликала не забруднювати довкілля та виступала проти хутряної індустрії.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.