Реперша alyona alyona закликала не забруднювати довкілля
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/48963733_396211974462477_82537967075196928_n.jpg)
Відома співачка із Баришівки alyona alyona своїм фото вирішила привернути увагу до негативної екологічної ситуації в країні.
Співачка на своїй сторінці в інстаграмі опублікувала знімок, на якому вона лежить на ліжку, а навколо її оточує сміття — непотрібні папірці, серветки, пластикові пакети, чашки від кави.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82627446_3150786481812236_1426891202061402112_n.jpg)
Опубліковане фото alyona alyona підписала цитуючи старе українське прислів'я:"Не плюй у криницю, з якої п'єш водицю!
I всi ми бережемо своє «вiдро води» вдома, але «криницi» на вулицях стають все занедбанiшими. Наш дiм — це не тiльки наша оселя, а й земля, яка нас годує. I якщо ми не смiтимо там, де живемо, то давайте дбати про всi мiсця, де проводимо час".
Зауважимо реперша alyona alyona потрапила в список «50 нових артистів 2020 року» британського видання The Guardian, заговорила про тему екологічного забруднення.