Рейд «Сім’я» на Фастівщині: з однієї родини вилучили п’ять малолітніх дітей
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74912326_1222815597927385_5782436159913197568_n.jpg)
Інспектор ювенальної превенціїї Фастівського відділення поліції Юлія Куцюк спільно із співробітниками соціальних служб у справах дітей міста під час профілактичного рейду відвідали неблагополучні сім’ї та родини які опинилися у складних життєвих обставинах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/77400784_1222815211260757_1881049981767385088_n.jpg)
Про це повідомили у Фастівському відділенні поліції.
Головною причиною бездоглядності дітей та поганих житлових умов на Фастівщині залишається вживання батьками алкоголю, безробіття та небажання піклуватися за своїми дітьми.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/77149540_1222815427927402_1299149129397567488_n.jpg)
У ході рейду були складені два адміністративних протоколи на батьків за порушення вимог ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками, або особами, що їх заміняють обов’язків щодо виховання дітей".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75550344_1222815341260744_4702377899309662208_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75627616_1222815261260752_8056528086520299520_n.jpg)
Також в одній сім’ї, де проживає п’ятеро малолітніх дітей виявили загрозу життю та їхньому здоров’ю. Цих дітей доставили до Фастівської районної лікарні до вирішення питання щодо подальшого перебування їх у родині.
За словами поліцейських, вони роблять все від них залежне, аби вберегти дітей та врятувати їх від біди, яка може їх очікувати.