Приціл на ЄС: автобуси із Запоріжжя отримали необхідний для експорту сертифікат
Український автовиробник - єдиний на пострадянському просторі, хто виконав жорсткі вимоги сертифікації Європейського Союзу в останніх поправках, діючих в 2020 році. Мова про Євро 6.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/86b545b0b688519be8585c0d651580cc.jpg)
Як повідомляє Ukravto, Запорізький автомобілебудівний завод успішно завершив випробування і отримав схвалення Типу ЄС для автобуса А10, тому ця модель буде поставлятися на експорт і найближчим часом вийде на ринки країн Європейського Союзу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/36973f9dedeeda6824caeac2668a6889.jpg)
Таким чином якість, технічні параметри та екологічність продукції українського автовиробника офіційно підтверджені і відповідають чинним жорстким вимогам регламенту ЄС. Тож відтепер автобус ЗАЗ може скласти там конкуренцію місцевим виробникам.
Як писав "Погляд", Київ очікує на нові тролейбуси. В оновленому громадському транспорті будуть встановлені кондиціонери та камери спостереження. Проте у Києві закупити повинні не тільки нові трамваї, а ще й автобуси.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.
Фото: ukravto.ua