Новини
Україна
Київщина
Обухів
Пригоди

Придністровський магнат має український паспорт, елітну нерухомість та земельну ділянку на Обухівщині

24.02.2020 Оксана Кириленко 0

Впливовий олігарх Віктор Гушан, власник найбільшої бізнес групи "Шериф" у невизнаній "Придністровській Молдавській республіці", обзавівся в Україні численною елітною нерухомістю, земельними угіддями і має українське громадянство.

"Гушан має політичну вагу в "Придністров'ї", оскільки в компаніях його холдингу працюють дві третини місцевих "депутатів". Також за його допомогою зберігається повністю прокремлівський політичний режим", – заявив у коментарі "Схемам" редактор російськомовного відділу RISE Moldova, член Центру дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP) Володимир Тхорик. 

Земельна ділянка, яка належить Гушану, розташована в Обухівському районі. При цьому, вона має сількогосподарське призначення, а згідно з українським законодавством, мати такі землі можуть лише громадяни.

Про наявність у Віктора Гушана другого, українського громадянства може свідчити також і те, що згідно з інформацією джерел журналістів у Державній прикордонній службі, у дні, коли Віктор Гушан приїжджав у свою літню резиденцію в селі Вилкове, Одещина, державний кордон перетинав не іноземець, а громадянин України з таким ім’ям та прізвищем і датою народження. У Державній міграційній служби відмовились прокоментувати факт наявності в "придністровського" олігарха українського паспорту.

За інформацією: Радіо Свобода