Новини
Новини Київської області
Київщина-суспільство

Протидія катуванням та приниженням з боку правоохоронців: на Київщині запрацювала гаряча лінія

За кожним повідомленням будуть організовувати перевірки.

Протидія катуванням та приниженням з боку правоохоронців: на Київщині запрацювала гаряча лінія - зображення

У Київській обласній прокуратурі почала діяти гаряча лінія для захисту прав людини у правоохоронній та пенітенціарній сферах. Про це повідомила пресслужба органу державної влади.

"Усі суб'єкти, інтереси чи права яких порушено працівниками правоохоронних органів через застосування катувань, незаконного застосування сили чи іншого неналежного поводження, перевищення влади або службових повноважень при проведенні слідчих та процесуальних дій, під час затримання й ув'язнення, можуть звернутися в обласну прокуратуру і повідомити про такі факти".

Київська обласна прокуратура

Інформацію можна повідомити у робочі дні з 8 до 17 години за телефоном: (044) 200-19-56 та на електронну пошту: zpv@kobl.gp.gov.ua.

Також зазначається, що за кожним повідомленням буде організовано перевірки та, за наявності підстав, вживатимуться заходи до поновлення порушених прав і притягнення винних до передбаченої законодавством відповідальності.

Нагадаємо, також в Україні діє гаряча лінія для підтримки батьків після пологів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.