#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Кримінальні новини

Прокуратура через суд повернула державі землі в Обухівському районі

09.07.2019 Кочкина Марина 0

Ще у  2003 році рішенням виконавчого комітету Підгірцівської сільської ради Обухівського району, було незаконно передано у приватну власність фізичній особі земельні ділянки загальною площею 0,65 га у селі Романків Обухівського району.

Вказане рішення було прийнято з порушенням вимог земельного та лісового законодавства та з перевищенням наданих повноважень, оскільки земельні ділянки надано за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення, зокрема за рахунок земель Козинського лісництва ДП «Київське лісове господарство».

За загальним правилом, визначеним у ст. 84 Земельного кодексу України, до земель державної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать землі лісогосподарського призначення, крім випадків, визначених цим Кодексом (безоплатно або за плату можуть передаватись у власність замкнені земельні ділянки лісогосподарського призначення загальною площею до 5 гектарів у складі угідь селянських, фермерських та інших господарств).

Інших випадків, які б передбачали можливість передачі земель лісогосподарського призначення у приватну власність громадянам та юридичним особам законодавство не передбачає .

Прокуратура Київської області