Про наболіле з громадою: новопризначений голова КОДА Михайло Бно-Айріян відвідав Ірпінь та Бучу
Деталі свого візиту губернатор Київщини висвітлив на своїй сторінці у мережі Фейсбук. На зустрічі він поспілкувався із жителями Ірпеня та Бучі. Це перший приїзд очільника КОДА не до чиновників, а до людей.
Протягом візиту Михайло Каренович заслухав чимало важливих питань. Багато з них стосувалася ошуканих інвесторів мікрорайону "Благодатний" в Ірпені, котрі так і не отримали свого житла.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66768333_2413986652257786_5388227036235956224_n.jpg)
"Я завжди буду за житло. Це елементарна, базова річ, яка потрібна людині. Власна територія. Власний світ. Коли перебував в Бучі, дізнався про те, що деякі жителі Ірпеня збираються перекрити дорогу Ірпінь-Київ.Вирішив разом із головою обласної поліції Андрієм Нєбитовим швидко під’їхати та поговорити з ірпінчанами. Зв’язувалося, що це ошукані інвестори, які не можуть три роки добитися правди та отримати своє житло", - прокоментував чиновник.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67143403_2413986725591112_1104300404641890304_n.jpg)
"На жаль, свою територію, свій світ вони так і не отримали. Вони вклали в будівництво квартир крихтами назбирані кошти. Це неправильно. Це злочин. Крапка. Не знаю, хто винен, але розберемося. Друге. Подивився міську інфраструктуру. Я завжди буду підтримувати будівництво житла. Але я за розумну логістику. Мають бути не лише квадратні метри житла, а квадратні метри потрібної людям інфраструктури", - зазначив голова КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66694739_2413982598924858_2315333272030150656_n.jpg)
"Житло - це не лише місце, де ти ночуєш. Це також сучасна школа поруч, нормальний дитсадок, наявність парковки для машин, аби паркуючись, не перекривати тротуари для мам з візками. Колись мене вразили США. Там ціна житла у районі залежить не від красивої річки чи лісу, а від наявності гарної школи для дітей. Саме вона піднімає вартість житла та приваблює в цю місцевість інвесторів. Сповідуватму саме такий принцип. Я - за системний підхід до цього питання! І з цим треба теж уважно розібратися", - зауважив Михайло Бно-Айріян.