Телепроєкти
Україна

Прийнятий і заблокований. Податки законопроєкту №5600 | Про головне (ВІДЕО)

Ресурсний законопроєкт №5600 прийнятий і заблокований парламентом.

Мета документа – удосконалення низки положень Податкового кодексу, що стосуються питань податкового адміністрування, податку на прибуток підприємств, ПДФО, ПДВ, акцизного й екологічного податків, рентної плати, плати за землю, умов перебування компаній та фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування.

Разом з тим, законопроєкт містив низку суперечливих положень.

Тож, експерти в студії ток-шоу "Про головне" розбиралися, що означає для українців цей законопроєкт. Як він може вплинути на підприємців, сільгоспвиробників та власників земельних ділянок.

Подробиці дивіться у випуску ток-шоу "Про головне".

Гості студії: Микола Стрижак, почесний президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України, та Євгеній Мурченко, юрист юридичної компанії “Winner”. На зв'язку скайпом Сергій Доротич, голова ВГО "Союз захисту підприємництва", та Віталій Ломакович, радник міністра фінансів України, голова Growford Institute.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.