#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Києво-Святошинський район
Київщина-суспільство

Президент України відвідав "Отчий дім" у Святопетрівському

01.06.2020 Альона Ткаченко 0

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, президент України Володимир Зеленський завітав до Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дитини "Отчий дім", який знаходиться у селі Святопетрівське.

Про це повідомляє Офіс президента України.

Володимир Зеленський переглянув театральну виставу за участі вихованців закладу. Він наголосив, що участь дітей у театральних постановках є одним із видів психологічної терапії.

"Для них це театротерапія, можливість знайти себе, реалізувати себе й послужити іншим. За допомогою театротерапії ми намагаємося впливати на суспільство та формувати суспільну думку", – сказав Зеленський.


"Отчий дім" працює вже 24 роки під керівництвом Романа Корнійка, тут побувало понад 3 тис. вихованців.

"Наші діти вчаться радіти життю. Ми хочемо, щоб було краще жити іншим", – зауважив Роман Корнійко.

Від президента діти отримали в подарунок іграшки, солодощі та міні-басейн.

"Отчий дім" розвинувся в цілісну систему програм. Основні напрямки роботи центру – захист права дитини на сім’ю, зміцнення соціально вразливих сімей, підтримка молоді з числа дітей-сиріт, додаткова освіта та розвиток, а також суспільно-правова діяльність. Наразі на території проживають 95 вихованців.