Новини
Біла Церква
Здоров'я

Прем’єр зустрівся з медиками екстреної допомоги у Білій Церкві


В рамках робочої поїздки до Київської області прем’єр-міністр Денис Шмигаль відвідав Білоцерківську станцію екстреної медичної допомоги.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Денис Шмигаль ознайомився з роботою станції екстреної медичної допомоги та Центральної диспетчерської служби, обговорив з медиками питання роботи станції та запевнив їх, що уряд працює над забезпеченням медичних закладів необхідною технікою, обладнанням та відповідною оплатою праці.

Прем’єр-міністр повідомив, що ухвалено рішення про виділення майже 1 млрд грн на автомобілі швидкої допомоги. Також прем’єр проінформував медиків, що уряд прагне в найшвидший термін забезпечити доплати 300% від зарплати всім медикам, які працюють з пацієнтами, хворими на СOVID-19.

«Ми за березень здійснили вже всі виплати, за квітень виплати підуть через НСЗУ через прямі угоди з медзакладами. Станом на вчора фактично 90% угод підписані, а по екстреній медицині – всі 100% угод. Тому в подальшому виплати мають бути вчасними», - зазначив Денис Шмигаль.

Очільника уряду супроводжували міністр охорони здоров’я Максим Степанов, т. в. о. голови КОДА Василь Володін та міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.

Минулого тижня медики Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги виходили на страйк через відсутність обіцяних державою 300% доплат, нестачу захисних костюмів, дефіцит пального для «швидких» та ліків.

Нагадаємо, в Україні був прийнятий закон, який передбачає доплату в розмірі до 300% заробітної плати медикам та іншим працівникам, задіяним у лікуванні хворих на COVID-19.

Фото - Урядовий портал.