Новини
Новини Київської області
Чорнобиль
Надзвичайні новини
Екологія
Кримінальні новини
Подорожі

Правоохоронці спіймали п’ятьох відпочивальників-екстремалів у Чорнобильській зоні


Порушники радіаційної безпеки потрапили у зону відчуження в обхід контрольно-пропускного пункту.

Екстремальний «відпочинок» у зоні ЧАЕС вирішили організувати собі четверо молодиків з різних регіонів України. До території, яка відноситься до зони відчуження, вони вирішили потрапити, оминувши контрольно-пропускний пункт. Однак цю незаконну «вилазку» припинили правоохоронці, виявивши компанію час патрулювання міста Прип’ять.

А ще одного екстремала – порушника радіаційної безпеки,19-річного жителя столиці, правоохоронці Чорнобильської побачили поблизу контрольно-пропускного пункту «Прип’ять». Про це повідомила Поліція Київської області.

«Особи незаконно проникли на територію зони відчуження задля екстремального туризму. Відносно всіх порушників складено адміністративні матеріали за статтею 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Для притягнення їх до відповідальності поліцейські зони ЧАЕС склали протоколи про адміністративне правопорушення та направили на розгляд суду. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», йдеться у повідомленні.

Як повідомляв "Погляд", на Київщині боротимуться з нелегальними перевізниками.