#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Кримінальні новини
Київ

Правохоронці Києва розкрили вбивство безвісті зниклого чоловіка

15.04.2020 Альона Ткаченко 0

Київська місцева прокуратура спільно зі слідчими у Святошинському районі розкрила тяжкий злочин, скоєний два роки тому, а саме умисне вбивство 49-річного киянина. 

Так, у травні 2018 року до правоохоронців звернулася дружина потерпілого та повідомила про його зникнення. 

З метою розшуку чоловіка правоохоронцями проводилась перевірка всіх наявних зв’язків та можливих версій. Під час проведення слідчих (розшукових) дій на причетність до злочину перевірявся 34-річний місцевий житель. 13 квіня його було запрошено на допит, у ході якого останній зізнався, що два роки тому під час спільного розпиття алкогольних напоїв вбив потерпілого, а його тіло закопав на подвір’ї власного будинку.

14 квітня під час огляду місця події правоохоронці зняли ґрунтове покриття на вказаній ділянці та на глибині близько 1 м виявили замотане у покривало тіло потерпілого.Виявлене тіло направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті.

Чоловіку повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури міста Києва