Новини
Україна

Працівники «Укрзалізниці» планують масштабний страйк


Страйк із зупиненням усіх видів перевезень планують через два тижні.

Фото з відкритих джерел

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки й оцінки стану АТ "Укрзалізниця" народний депутат Юлія Гришина (партія "Слуга народу").

Фото із Фейсбук сторінки Юліх Гайшиної

«Трудовий колектив у розпачі, через два тижні планується великий страйк із зупиненням всіх видів перевезень. З усіма цими матеріалами комісія вже працює», - пише Гайшина.

Вона також додала, що зважаючи на незадовільну динаміку отримання інформації від правоохоронців, прийняли рішення запросити на наступне засідання керівників Офісу Генпрокурора, Державного бюро розслідувань, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби та Національного антикорупційного бюро. Головне загальне питання: чому до сих пір жодна посадова особа не понесла відповідальність за критичний стан УЗ?

«Мета нашої ТСК - дослідити «внесок» кожного керівника «УЗ», Наглядової Ради та можливих контрагентів у доведення  «Укрзалізниці» до критичного стану. Нагадую, що ТСК буде досліджувати операційну, інвестиційну та фінансову діяльність «Укрзалізниці» в період з 2015 року, оскільки саме з того часу спостерігається стрімке погіршення стану», -зауважила посадовиця.

Нагадаємо, у вівторок, 17 березня, Кабінет міністрів України достроково припинив повноваження голови правління АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака. Виконання обов'язків голови правління покладено на Івана Юрика.

Як повідомляв «Погляд», Укрзалізниця скоротить майже третину штату центрального офісу.

«Погляд» розповідав, що Укрзалізниця впроваджує Wi-Fi у поїздах.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.