#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини
Київ

Працівники міграційної служби за хабар робили із іноземців українців

16.04.2020 Оксана Кириленко 0

Ціна питання складала близько 5 000 доларів США.

Група працівників декількох територіальних підрозділів ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області налагодили схему одержання неправомірної вигоди за сприяння в оформлені іноземцям паспортів громадян України для виїзду за кордон на анкетні дані померлих осіб. Службовці підроблювали документи про видачу паспорта громадянина України, які в подальшому слугували підставою для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. 

Серед осіб, які незаконно придбали паспорти громадян України для виїзду за кордон, є громадяни інших держав, які переховуються від слідства за кордоном за вчинення тяжких злочинів.

З метою недопущення випадків корупційних правопорушень можна повідомляти про будь-які випадки вимагання неправомірної вигоди в підрозділі Міграційної служби за допомогою електронного сервісу «Повідомити про корупцію» на сайті ДМС України.