Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Посольства України у Європі отримали закривавлені пакунки з очима тварин (ВІДЕО)

Після теракту в Іспанії до посольств в Угорщині, Нідерландах, Польщі, Хорватії та Італії, генеральних консульств в Неаполі та Кракові і консульства в Брно надійшли закривавлені пакунки.

Українські посольства та консульства продовжують отримувати погрози. Після теракту в Іспанії до посольств в Угорщині, Нідерландах, Польщі, Хорватії та Італії, генеральних консульств в Неаполі та Кракові і консульства в Брно надійшли закривавлені пакунки. В них знаходилися очі тварин. Самі пакунки були просякнуті рідиною характерного кольору та мали відповідний запах. Про це повідомляє міністерство закордонних справ України.

У коментарі речника міністерства зазначається, що наразі сенс цього послання вивчають. Вхід до помешкання посла в Ватикані зазнав вандалізму, посольство в Казахстані отримало повідомлення про мінування, яке згодом не підтвердилося.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що відбувається добре спланована кампанія терору та залякування посольств і консульств України. Пошук причетних осіб триває. Усі українські посольства та консульства переведені в режим посилених заходів безпеки.

Як повідомляв "Погляд", в Іспанії виявили вже 6 пакунків з вибухівкою адресованих уряду. Нагадаємо, Кулеба назвав це "новою формою тероризму".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.