Україна
Світ-суспільство

Отримали погрози два українські посольства - Кулеба (ВІДЕО)

Два дипломатичні представництва України за кордоном отримали листи з погрозами, в день, коли в посольство України в Іспанії надіслали пакунок із бомбою. Про це повідомляє міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За словами міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, в день, коли в посольство України в Іспанії надіслали пакунок із бомбою, ще дві дипломатичні представництва отримали листи з "дуже конкретними погрозами".

"Це однозначно нова форма терору. Ми спільно з іспанською владою дуже активно працюємо над тим, щоб встановити, хто за цим стоїть.

У нас, безумовно, є здогадка, хто за цим стоїть, але потрібно прослідкувати всю мережу агентів і людей, залучених до цієї кампанії", – зазначив міністр.

Кулеба додав, що в середу "сталися й інші тривожні події, не пов’язані з вибухівкою, проте з надсиланням у посольства України дуже конкретних погроз".

Він відмовився говорити, про дипломатичні установи в яких саме країнах ідеться.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.