#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь

Посадовця податкової служби Ірпеня затримали на хабарі 2500 доларів

20.11.2019 Гапон Юлія 000

Сьогодні, 20 листопада, посадовця Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ ГУДФС у Київській області затримали при одержанні неправомірної вигоди в сумі 2500 доларів.

Службову особу затримано в м. Ірпінь в порядку ст. 208 КПК України під час одержання неправомірної вигоди від приватного підприємця прокуратурою Києва спільно зі слідчим управлінням ГУНП у м. Києві та працівниками Управління стратегічних розслідувань в м. Києві.

Головного державного ревізора-інспектора Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ ГУДФС у Київській області затримано після отримання від приватного підприємця грошових коштів в розмірі 2 500 доларів за невжиття дій з примусового стягнення податкового боргу, зокрема непроведення процедури опису та накладання арешту на майно підприємства.

На теперішній час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії та вирішуються питання про повідомлення про підозру та обрання затриманому запобіжного заходу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: Прес-служба прокуратури міста Києва