Україна
Україна-суспільство
Економіка

У безпечні регіони України перемістилися вже 678 підприємств

Також у Верховній Раді мають скоро проголосувати за законопроект, який суттєво прискорить приватизацію державного майна та державних підприємств.

У безпечні регіони України перемістилися вже 678 підприємств - зображення

З початку повномасштабної війни в Україні переміщено вже 678 підприємств у безпечні регіони. Також було виплачено 37 млн грн роботодавцям, які наймали працівників із числа внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 19 липня, пише Урядовий портал.

"Станом на 15 липня за програмою релокації у безпечні регіони переміщено 678 підприємств. Ми допомагаємо бізнесу не просто фізично переїхати, але і швидко вирішити всі бюрократичні та операційні питання, пов’язані з його запуском на новому місці. Надаємо можливість фактично безкоштовної оренди майна для розміщення", –

прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Також найближчим часом у Верховній Раді мають проголосувати за законопроект, який має суттєво пришвидшити приватизацію державного майна та державних підприємств та усунити зайву бюрократію.

"Це нові можливості для бізнесу – купити об’єкт і вдихнути в нього нове життя, особливо під час релокації", –

прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Нагадаємо, в Україні планують запровадити проєкт грантової безповоротної підтримки нових бізнесів. До слова, Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.