#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь
Довкілля
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Понівечили Любку: незаконні роботи на землях водного фонду в Ірпені

29.09.2020 Погляд

Київський рибоохоронний патруль виявив незаконне проведення робіт на землях водного фонду – на прибережній смузі р. Любка (Ірпінь). Тут триває будівництво, унаслідок якого обвалилися береги річки та частково засипане її русло.

26 вересня об 11:00 рибоохоронний патруль Київщини зафіксував два екскаватори, за допомогою яких здійснювалися будівельні роботи на землях водного фонду.

Виявити незаконну діяльність вдалося завдяки зверненню небайдужих громадян.

Під час огляду з’ясувалося, що внаслідок згаданих робіт у прибережній захисній смузі порушили берегову лінію річки.

А саме – сталися обвали берегів та її засипання, зменшення поверхневої площі та проточності водойми.

Ті, хто проводив роботи, рибоохоронцям жодних дозвільних документів не надали.

Цю подію зафіксували на р. Любка, що протікає в адміністративних межах Ірпеня.

На місце інциденту викликали слідчо-оперативну групу Ірпінського відділу поліції. Правоохоронці склали акт обстеження водойми.

Матеріали будуть направлені до екологічної інспекції, щоб підрахувати завдані збитки.

Також вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження та внесення справи до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Київський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства.

Якщо помітили порушення, невідкладно повідомляйте на «гарячу лінію»: (099) 341-73-18.

Довідкова інформація

Окрім рибоохоронних рейдів на водоймах та у місцях продажу водних біоресурсів, до повноважень Київського рибоохоронного патруля входить контроль за проведенням робіт на землях водного фонду.

А саме: будівельних, днопоглиблювальних, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій.