#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина
Автоновини

Плата за «красу»: скільком водіям на Київщині виписали штраф за 3D номерні знаки?

29.09.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

За дев’ять місяців поточного року майже 2,5 тисячі водіїв притягнуто до адмінвідповідальності через керування транспортним засобом з номерним знаком, що не відповідає вимогам стандартів.

Фото: Facebook /Патрульна поліція Київської області

Про це повідомили на Facebook-сторінці патрульної поліції Київської області.

3D-номерні знаки, які з незрозумілих  причин наразі користуються неабиякою популярністю, нерідко стають причиною для штрафування водіїв.

«Згідно з пунктом 2.9в ПДР України, водієві забороняється керувати транспортним засобом з номерним знаком, що не відповідає вимогам стандартів. Наголошуємо, що так звані 3D номерні знаки не відповідають встановленим вимогам ДСТУ», – пояснюють патрульні Київщини.

Скільки водіїв порушили правила за дев’ять місяців в Київській області?

Цікаво, що від початку року, саме через невідповідність номерних знаків вимогам стандартів, до адміністративної відповідальності патрульні Київщини притягнули 2450 водіїв. До речі, за інформацією поліції, більшість водіїв усували порушення на місці зупинки.

Який розмір штрафу за невідповідність номерних знаків вимогам стандартів?

Відповідальність за таке порушення передбачено в ч.6 ст. 121 КУпАП і становить штраф 170 гривень. Натомість повторне таке порушення впродовж року – штраф 255 гривень, або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Нагадаємо, нещодавно ДПС у Київській області оприлюднила цифри транспортного податку, сплаченого до місцевих бюджетів.