Плантації коноплі знайдено на Васильківщині
Протягом минулої доби у Васильківському районі поліцейські знайшли понад 200 кущів коноплі. Наркоплантації розміщувались у с. Кожухівка та с. Кодаки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/97039245_693601191403119_3700530477770211328_o.jpg)
Як повідомили у Васильківському відділі поліції, власниками плантацій виявились раніше судимі чоловіки. Так, у селі Кожухівка 26-річний чоловік виростив у себе вдома 187 кущів дурман-зілля, а в селі Кодаки 48-річний громадянин – 15 конопляних кущів.
Наркозілля правоохоронці вилучили та направили на експертизу. За цими фактами відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.310 (Посів або вирощування конопель) Кримінального кодексу України. Наразі проводиться досудове розслідування.