Новини
Бородянка
Пожежі

Після масштабної пожежі під Києвом 40 вогнеборців три доби гасили торфовища (ФОТО та ВІДЕО)


Спалювання сміття у с. Красний Ріг обернулося пожежею не лише ліса, а й торфовищ, для гасіння яких довелося залучити 40 вогнеборців.

Як повідомили ІА «Погляд» в Бородянському РВ ГУ ДСНС України у Київській області, горіння було виявлено під час об’їзду місць залягання торфу в поймі річки Здвиж, поблизу с. Красний Ріг, де перед цим мали місця горіння трав’яного настилу. Загальна площа горіння - 1,5 га.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня 29-річний житель с. Красний Ріг спалював сміття на власному подвір’ї, але невдовзі вітер розповсюдив вогонь на сухостій, згоріли сусідське господарське приміщення та огорожа. Полум’я швидко перекинулося на інші сусідні ділянки та ліс.

З 24 по 26 квітня бородянські рятувальники ліквідовували горіння торфовищ поблизу с. Красний Ріг. Протягом трьох днів на ліквідацію пожежі було залучено чимало техніки та 40 чоловік особового складу рятувальників.

«Служба порятунку закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Категорично забороняється розводити багаття поблизу сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці», – наголошуються в Бородянському РВ ГУ ДСНС України у Київській області.