Україна
Головні новини
Новини дня

Підсумки дня з ІА "Погляд" за п'ятницю, 18 лютого (ВІДЕО)

Головні новини за сьогодні.

Інформаційна агенція "Погляд" підготувала підбірку найважливіших подій п'ятниці, 18 лютого.

Україна оголосила про створення альянсу з Польщею та Британією

Офіційно оголошено про започаткування нового тристороннього формату українсько-британсько-польської співпраці. Тристоронній альянс буде посилювати економічну, торговельну та енергетичну співпрацю України, Польщі та Великої Британії. Також цей союз сприятиме захисту України від російської агресії. Окрему увагу три країни будуть приділяти підтримці "Кримської платформи".

Україна опинилася на дев’ятому місці за захворюваністю на коронавірус у Європі

Україна опинилася на 9 місці за кількістю нових випадків COVID-19. Також наразі Україна знаходиться на 17 місці за захворюваністю на коронавірус у світі. За кількістю нових летальних випадків від коронавірусу Україна на 11 місці серед країн світу та на 6 – серед європейських країн.

Сенат США ухвалив резолюцію на підтримку України

Сенат США переважною більшістю голосів ухвалив резолюцію на підтримку України та засудив воєнну агресію Росії. Ухвалений документ не має сили закону, але офіційно заявляє про "непохитну підтримку України Сполученими Штатами".

Резолюція закликає президента США Джо Байдена змусити уряд США вичерпати всі інструменти, щоб відновити мир у Європі.

Україна не планує наступальних операцій на Донбасі

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявляє, що Україна не планує ніяких наступальних операцій і обстрілів цивільних жителів на Донбасі. За інформацією, що надходить з окупованих територій, зокрема в Донецьку планується евакуація місцевого населення у зв’язку із можливим загостренням.

Міністр оборони підтримав легалізацію зброї для цивільних громадян

Голова Міністерства оборони України Олексій Резніков підтримав ідею легалізації зброї для самозахисту цивільних громадян. Він вважає, що в повинен бути закон, який регулює обіг зброї, адже його досі немає. У багатьох країнах легалізація зброї підвищує рівень безпеки людей, допомагає правоохоронцям та однозначно зменшує злочинність.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.