Новини
Україна

Резніков підтримав легалізацію зброї для цивільних громадян (ВІДЕО)

Міністр впевнений, що повинен бути закон, який регулюватиме обіг зброї.

Голова Міністерства оборони України Олексій Резніков підтримав ідею легалізації зброї для самозахисту цивільних громадян.

Про це він повідомив інтерв'ю РБК-Україна.

"Я давній прихильник легалізації зброї з кількох причин. Як юрист, я вважаю, що в принципі повинен бути закон, який регулює обіг зброї, його досі немає. Зброя повинна бути легалізована, описано, хто яку вогнепальну зброю повинен мати. Люди повинні мати право на зберігання – не носіння – короткого ствола, у багатьох країнах це є, і це підвищує безпеку громадянина, допомагає правоохоронним органам, зменшує злочинність, це точно", – розповів міністр.

Олексій Резніков також наголосив, що не потрібно впроваджувати систему, за якої учасники територіальної оборони зможуть тримати вдома бойову зброю. Тому що вони мають зберігати її у збройових кімнатах військової частини. А резервісти отримуватимуть її для навчань або під час розгортання сил у разі необхідності.

Нагадаємо, Верховна Рада дозволила добровольцям сил тероборони використовувати стрілецьку зброю.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.