Підрядник на ремонті Музичанського БК підробляв документи і викрав більше 100 тисяч гривень
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/1445279623_opw9m5da1.png)
Прокуратура Київської області скерувала до суду акт, звинувативши керівника товариства у заволодінні бюджетними коштами.
Так ще у червні 2017 року Музичанська сільська рада уклала договір з компанією-підрядником на 1,8 мільйонів гривень на капітальний ремонт Будинку культури. Однак підрядник виявився не дуже добросовісним.
За даними розслідування прокуратури керівник товариства тричі підробляв документи з кошторисом робіт. В результаті компанія "викрала" у сільського бюджету близько 100 тисяч гривень.
Товариство можуть звинувачити у кримінальному правопорушенні, за що керівник потрапить за ґрати на строк до п'яти років. Прокуратура також подала цивільний позов, згідно з яким порушники мають відшкодувати шкоду.