Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Підпільні цехи з розливу дезінфекторів викрили на Київщині та Житомирщині


СБУ викрила підпільне виробництво неякісних дезінфекторів у двох областях. Групи ділків працювали на Київщині та Житомирщині. Дані про поставки фальсифікату до лікарень, у тому числі й до обласної дитячої, оперативники СБУ в Житомирській області отримали на початку березня.

Виявилося, що підпільний цех зловмисники влаштували в орендованих приміщеннях у промисловій зоні Житомира. Співробітники СБУ задокументували, що виробництво контрафактних дезінфікуючих засобів відбувалося кустарним способом із використанням неякісної сировини. Звісно, у виробників не було жодних дозвільних документів та контролю якості.

Ще одне виробництво контрафактного антисептику здійснювалося на околиці столиці та у Київській області. «Бізнес-партнери» житомирян виготовляли не лише «вітчизняні» дезінфікуючі засоби відомих брендів, але й антисептик за «стандартами ЄС».

Під час обшуків за місцями виробництва контрафакту правоохоронці вилучили 70 тисяч літрів етанолу та приблизно 10,5 тисячі літрів готової фальсифікованої продукції, а також хімічні сполуки, порожню тару, наклейки торгових марок виробників і виробниче обладнання.

джерело