Новини
Новини Київської області
Екологія

Переяславську ТЕС визнали «Компанією Року-2020»


Номінував переяславське підприємство Всеукраїнський галузево-аналітичний центр.

Фото: Переяслав Сіті

Генеральний директор товариства Андрій Мілюта отримав відповідний Національний сертифікат.

Про це повідомляє Переяслав Сіті.

 Додатково переможці номінації отримують право від Галузево-аналітичного центру на відзначення ще трьох працівників підприємства, включаючи керівника. Тож, окрім Андрія Мілюти, сертифікати та медалі "Професіонал року" за високий професіоналізм, трудові досягнення та особливий внесок у розвиток підприємства (так написано в сертифікатах) отримають також Василь Зубков, електрогазозварник, та Сергій Зінченко, начальник зміни ТЕС. Нагороди вручать 22 грудня на урочистостях підприємства.

« Повідомлення про те, що ми – серед цьогорічних переможців номінації "Компанія Року" (окрім неї, Центром затверджена ще й номінація "Вибір Споживача»), стало для нас неочікуваною, але ж дуже приємною новиною. Знаємо, що з-поміж інших видів діяльності Всеукраїнський галузево-аналітичний центр уже протягом багатьох років проводить визначення найкращих, найнадійніших і найперспективніших підприємств України в кожній галузі економіки. Проводить на основі ретельного аналізу їх роботи. Тому присвоєння такої відзнаки – це, по суті, офіційне підтвердження досягнень підприємства, компанії у веденні бізнесу, її лідерства в конкретній галузі. Нас визнали лідерами з-поміж підприємств відновлювальної енергетики. Така оцінка стане, без сумніву, корисною для нас як підстава для вибору співробітництва та залучення інвестицій » , - відмітив Андрій Мілюта.

Також він зазначив, що жителі навколишніх мікрорайонів відзначили, що з труби ТЕС вже тривалий час зовсім немає чорного диму, лише пара.

«Погляд» пиcав, що колишня дача Кучми згоріла на Переяславщині.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що  пів сотні вогнеборців долали пожежу в цеху Білої Церкви

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.