#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини
ПроХОРОШЕ

Переяслав: злодій повернув вкрадений фотоапарат місцевому краєзнавцю

21.08.2020 0 Оксана Кириленко 0

Разом із поверненням крадій подякував чоловіку за краєзнавчу роботу.

фото із Фейсбук сторінки Миколи Богатиря

Прикрий випадок, проте із несподіваним хепі-ендом, стався із Миколою Богатирем, методистом із питань розвитку туризму РБК. 

фото із Фейсбук сторінки Миколи Богатиря

Чоловік на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що під час того, як він показував туристичні місця Переяслава творцям проєкту «Вдома краще», із машини на парковці біля музею просто неба невідомий громадянин поцупив його фотокамеру Nikon Сoolpix P900.

Краєзнавець зазначив, що найбільше шкода флешку, на якій зберігалися фото та відео із чисельних експедицій.

Пізніше Микола Богатир через свою сторінку в соцмережі звернувся до злодія із проханням повернути хоча б флешку.

Згодом, зі слів краєзнавця, сталося диво. Йому зателефонував знайомий фотограф і повідомив, що його шукає невідомий чоловік по питанню викраденого фотоапарату.

«У мене на ФБ не вказані телефони, але є можливість побачити друзів – один із них працює фотографом і свій номер вказав. Таким чином злодій (або ж його представник) зателефонував другові, запитав, чи знає той мене, і щоб я набрав умовно кажучи цю людину. На 200% був впевнений, що то справжнісінький розвод. Дуже часто таке буває в подібних випадках, де вимагають в замін кошти. Але це була ситуація інша. Кошти ніхто не просив. Навпаки, російськомовний чоловік зізнався, що наважився змінити своє рішення, адже усвідомив свою велику помилку. Він подякував за те, що роблю добрі справи, попросив вибачення і щоб я зі своєї сторони теж поступив по доброму. Він сказав, що не місцевий і фотоапарат заховав за зупинкою на «Інкубаторі» (суперечливий момент). Потім відразу телефон вимкнув», - розповів Богатир.

У зазначеному місці і справді знаходився фотоапарат.

«Важко сказати, що чи хто змусив цю людину зробити ось так, але я бажаю йому Божої допомоги, щоб цей чоловік більше не відчував потреби йти шляхом криміналу, а робив саме ті речі, за які інші люди будуть тільки дякувати», - резюмував краєзнавець.

Раніше “Погляд” писав, що у Переяславі знайшли давнє поховання.