#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород

Переможиця конкурсу “Яскраві діти України” 10-річна Владислава представлятиме Вишгородщину у столиці

11.05.2018 Наталія Проценко 0

У Вишгородському районному будинку культури «Енергетик» 5 травня 2018 року відбувся районний етап відбору національного конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», засновником якого є народний депутат України Ярослав Москаленко. Саме сьогодні було визначено учасника, який представлятиме Вишгородський район на обласному етапі і матиме шанс поборотися за головний приз - участь у світовому фестивалі SANREMOJUNIOR в Італії.

За рішенням незалежного журі гран-прі здобула 10-річна Владислава Мосьондз, учениця Вишгородської дитячої музичної школи, яка виконувала пісні «Зозуля» (Михайло Некрасов) та Taki Rari (Moises Vivanco). Саме вона 1 червня 2018 року виступить на першому гала-концерті у Києві.

Загалом у конкурсі взяло участь 39 дітей з різних населених пунктів Вишгородського району. Кожен учасник нагороджений дипломом і солодкими подарунками. Також компетентним журі було визначено три призові місця:

І місце – Івєтта Лютаєва, учениця НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект»- загальноосвітня школа І ступеня»

ІІ місце – Анастасія Сергієнко, учениця Новопетрівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2

ІІІ місце - Ліза Тимченко, учениця Новопетрівської ЗОШ І-ІІ ступенів №3.

Джерело: Вишгородська районна державна адміністрація